вул. Нова 80-А
м. Долинська Кіровоградська обл.

+38(066)942-00-12
dmkg28500@ukr.net

Пн - Пт 8.00 - 17.00
Сб. Нд. вихідний

                     Проблема заборгованості за житлово-комунальні послуги залишається невирішеною для багатьох споживачів КП «Долинський Міськкомунгосп». Для погашення накопиченої заборгованості законодавством України передбачено такі способи: реструктуризація боргів та відшкодування суми заборгованості у судовому порядку.

1) Реструктуризація заборгованості за житлово-комунальні послуги. 

При підписанні договору реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги споживачам надається розстрочка у погашенні заборгованості. Це дозволить поступово та рівномірно погасити борг за надані житлово-комунальні послуги            Тому, споживачі, у яких вже існує заборгованість можуть звернутись до КП «Долинський Міськкомунгосп» для укладення договору реструктуризації.

Переваги підписання договору реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги:

  • рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості;
  • умови договору (строк, розмір щомісячної плати) встановлюються в індивідуальному порядку.
  • надається можливість погасити борг в максимально короткий строк;
  • уникнення оплати судового збору, в разі звернення підприємства до суду, виконавчого збору, витрат та блокування рахунків у разі звернення до державної виконавчої служби для примусового стягнення боргу;
  • якщо відмовлено в оформленні субсидії з причин наявної заборгованість за житлово-комунальні послуги, оформлення договору реструктуризації - допоможе отримати субсидію та пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

2) Іншим способом погашення заборгованості є звернення надавача послуг до суду. 

В такому випадку, до суми грошових вимог зараховується судовий збір, від основного боргу. Тобто, сума боргу збільшується.

Адміністрація КП «Долинський Міськкомунгосп» попереджає, що заборгованість громадян, які не уклали договір про реструктуризацію заборгованості та не сплачують поточних платежів, буде стягуватись за рішенням суду. А від так, рекомендуємо споживачам скористатись законним правом на укладання договорів реструктуризації або погасити заборгованість в повному обсязі.

Для укладення договору необхідно звернутись до юридичного відділу КП «Долинський Міськкомунгосп» для написання заяви.

При укладенні договору з собою потрібно мати:


1) Паспорт;

2) Ідентифікаційний код;

3)Копія правовстановлюючих документів на квартиру (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, акт приймання – передачі, рішення суду).

Адміністрація КП «Долинський Міськкомунгосп»